Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
До уваги мешканців міста!
4 квітня 2018 року 15:55

Щороку у весняний період триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, у тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення. Висока декоративність та ранній термін цвітіння таких видів рослин  призводить до того, що збут виходить далеко за межі їх зростання.

На виконання листа Міністерства екології та природних ресурсів України, згідно доручення Державної екологічної інспекції України від 16.02.2018 № 28 «Про посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, у тому числі, що занесені до Червоної книги України», виконавчим комітетом Рубіжанської міської ради прийнято рішення від 06.03.2018 № 118 « Про заборону торгівлі у м. Рубіжне ранньоквітучими об’єктами рослинного світу».

На підставі вищевикладеного, заборонено незаконний збір, заготівля та торгівля, рідкісними та зникаючими квітучими рослинами первоцвітами.

На протязі періоду збору та цвітіння первоцвітів у м. Рубіжному організована та буде проведена операція «Первоцвіт-2018».

Шановні мешканці міста!  Просимо Вас неухильно виконувати діюче законодавство України.

Відділ торгівлі, побутового обслуговування

та захисту прав споживачів


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1285
візитів всього: 599657