Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Забезпечення прав громадян на звернення до органів прокуратури»
28 березня 2018 року 15:22

Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою протягом 2017 року вжито заходи щодо забезпечення прав громадян на звернення до органів прокуратури відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Так, протягом 2017 року до Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури надійшло 208 звернень громадян, з них 87 звернень направлено за належністю до інших відомств та 4 передано до іншої прокуратури.

З вказаної кількості вирішено – 106 звернень, виключено з обліку у зв’язку із внесенням до Єдиного реєстру досудових розслідувань – 14, залишено без розгляду 1 звернення.

На особистому прийомі працівниками Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури прийнято 59 громадян, керівником Сєвєродонецької місцевої прокуратури – 10 громадян.

Одночасно повідомляю, що керівництвом Сєвєродонецької місцевої прокуратури ведеться особистий прийом громадян у приміщенні Рубіжанського відділу місцевої прокуратури за наступним графіком:

Заступник керівника Сєвєродонецької місцевої прокуратури Івашко С.О.  щовівторка з 09 год. до 13 год.

Начальник Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури Щукін О.О. щосереди з 09 год. до 13 год.

Заступник Начальника Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури Коваленко І.В. щопонеділка з 09 год. до 13 год.

В інші робочі дні прийом громадян здійснюється оперативними працівниками Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури.

 Також звернення приймаються на електронну адресу відділу «prok.rubizhne@gmail.com» та телефон «гарячої лінії» (064-53)7-62-61.

        

Прокурор Рубіжанського відділу

Сєвєродонецької місцевої прокуратури                               

Луганської області                                                                       В. Деркачова


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 9
візитів сьогодні: 8624
візитів всього: 602777