Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Викрито та засуджено злочинця, який вчинив низку злочинів в м. Рубіжне
28 березня 2018 року 15:18

Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури направлено обвинувальний акт до Рубіжанського міського суду стосовно мешканця міста Рубіжне, який скоїв ряд кримінальних правопорушень, спрямованих проти власності, злочин проти статевої свободи та недоторканності особи та зберігав за своїм місцем мешкання вибухові пристрої.

Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин Г., раніше неодноразово засуджений за злочини проти статевої свободи та недоторканності особи, на початку 2015 року вчинив чотири злочини, за результатами вчинення яких заволодів особистими речами потерпілих та один проти статевої свободи та недоторканності свободи громадянки м. Рубіжне. Таким чином вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч.1,2 ст.186, ч.1,3 ст.187, ч.2 ст.153 КК України, а саме грабіж та розбій, поєднані з насильством, та насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом.

Також, в середині липня 2015 року, в ході проведення огляду особи Г., співробітниками поліції було виявлено та вилучено 435, 76 грамів амоніту та електродетонатор ЄДП, придатні до використання, які він зберігав та переносив без наданого на це законом дозволу. Таким чином, своїми умисними діями, що виразились у незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, вчинив злочин, передбачений ч.1 ст.263 КК України.

За вказані кримінальні правопорушення вироком Рубіжанського міського суду Луганської області громадянина Г. засуджено до 9 років позбавлення волі.

Довідково: санкція ч.1 ст.263 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років; санкція ч.1 ст.186 КК України – штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років; санкція ч.2 ст.186 КК України – позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років; ч.1 ст.187 КК України - позбавлення волі на строк від трьох до семи років; ч.3 ст.187 КК України - позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна; ч.2 ст.153 - позбавлення волі на строк від трьох до семи років .

Прокурор Рубіжанського  відділу

Сєвєродонецької  місцевої  прокуратури                                          

Луганської області                                                                             С.  Лашутін


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 34
переглядів: 9
візитів сьогодні: 8310
візитів всього: 602703