Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Комплексом позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом інформує
23 березня 2018 року 13:45

22.03.2018 Комплексом позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом був проведений фінал міського дебатного турніру "Ціннісні дебати Карла Поппера", що відбувся у малому залі міського ПК

Вже другий рік поспіль КПР виступає організатором дебатного турніру серед учнів шкіл нашого міста. Усі команди, що прийняли участь напружено змагались продовж цього місяця за вихід у фінал, обговорюючи гостру проблему сьогоднішнього суспільства, що стосується таких сфер, як права людини, інтернет безпека, булінг, конфіденційність та анонімність. У цій зовсім не дитячій боротьбі до фіналу вийшли команди ЗШ № 7, та СШ № 9.

Суддівство ораторського мистецтва взяли  на себе в.о. начальника Управління культури молоді і спорту Рубіжанської міської ради Стародубцева Н.А., депутат Рубіжанської міської ради Денищенко Д.В., депутат Рубіжанської міської рад Цимбалюк Юрій Валерійович, та часний підприємець Ірина Семіряжко.

Обидві команди здивували глядачів високою підготовкою, кмітливістю і новим поглядом на проблеми. Але як і у  інших змаганнях, переможцем  дебатів може бути лише один. Ним стала команди ЗШ № 7, обігравши свого суперника на декілька балів.

Обидві команди було нагороджено цінними подарунками і солодкими гостинцями, а команда 7 школи отримала кубок переможця.
Незважаючи на те, що дебати це зіткнення двох протилежних поглядів, уся гра пройшла у приємній атмосфері, і сподобалась, як глядачам і суддям так і учасникам.

Сподіваємось, що дебатний рух, що був відновлений Комплексом позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом і надалі буде набирати популярність серед школярів, студентів та інших вікових груп  у нашому місті.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 8457
візитів всього: 602703