Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Адміністративне затримання
23 березня 2018 року 10:47

Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури в межах наданих повноважень Конституцією України, Законом України «Про прокуратуру» та Кодексом України про адміністративні правопорушення постійно здійснюється нагляд додержання законодавства в Управлінні патрульної поліції в Луганській області при доставленні, адміністративному затриманні осіб, застосуванні адміністративних стягнень та інших заходів, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Проведеними перевірками у поточному році встановлено, що працівниками органів поліції протягом 2-х місяців поточного року на території міста Рубіжне затримано 4-х осіб, за вчинення останніми адміністративних правопорушення.

Підставами затримання осіб стало припинення вчиняємих адміністративних правопорушень.

Перевіркою законності затримання осіб порушень не встановлено.

Проте, встановлені непоодинокі випадки порушення порядку складання протоколів про адміністративні правопорушення під час затримання осіб, які у подальшому призводять до закриття судом адміністративних справ або повернення їх для належного оформлення та подальшого звільнення осіб від адміністративної відповідальності, у зв’язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

З метою недопущення у подальшій роботі поліції виявлених порушень, Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою, у порядку ст. 26 Закону України «Про прокуратуру», внесено вказівку.

 

Прокурор Рубіжанського  відділу

Сєвєродонецької  місцевої  прокуратури                                         

Луганської області                                                                      В. Безденежний

 

«ПОГОДЖЕНО»

Заступник керівника

Сєвєродонецької місцевої прокуратури

Луганської області                                                                          С. Івашко


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 17
візитів сьогодні: 1292
візитів всього: 599657