Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Продукція НВП «Зоря» успішно пройшла випробування в промислових умовах
22 березня 2018 року 14:14

З 26 лютого по 11 березня НВП «Зоря» спільно з підприємством «Суха Балка» успішно провели випробування промислової  ВР грамоніту ХС 79/21. Випробування проводилися в підземних умовах криворізьких шахт «Ювілейна» і «Фрунзе».

Як зазначив генеральний директор НВП «Зоря» Олександр Чернецов, співпраця з даним підприємством є перспективною і дозволить НВП «Зоря» збільшити поставки основної продукції на внутрішній ринок України.

Ділянка для проведення випробувань була обрана технічними службами підприємства «Суха Балка» в гірничо-геологічних умовах шахти. Параметри робіт, конструкція свердловин і кількість випробуваного продукту визначалися необхідними паспортами.

Головні фахівці одного з провідних підприємств гірничодобувної галузі відзначили високу якість грамоніту ХС 79/21 і повну його відповідність заявленим характеристикам. Також за результатами випробувань встановлено, що ефективність продукту НВП «Зоря» на 40% вища, ніж у безтротилових ВР, що використовуються на підприємстві «Суха Балка».

Відзначимо, що виробництво промислових вибухових речовин для ведення буропідривних і гірничошахтних робіт є одним з пріоритетних напрямків нашого хімічного підприємства. Грамоніт є класичною ВР, що довела свою ефективність протягом декількох десятиліть.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1487
візитів всього: 585099