Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Не копай іншому яму, бо сам у неї втрапиш
22 березня 2018 року 10:06

Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури до Рубіжанського міського суду направлено обвинувальний акт відносно громадянина С., який вчинив на території міста Рубіжне Луганської області кримінальні правопорушення, відповідальність за які передбачена ч.2 ст.383, ч.2 ст.384 КК України, а саме завідомо неправдиво повідомив орган досудового розслідування про вчинення тяжкого злочину, вчиненого з корисливих мотивів, а також, залученим у якості потерпілого, завідомо неправдиво надавав показання під час проведення досудового слідства, які поєднано з обвинуваченням у вчинені тяжкого злочину.

Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин С. на початку січня 2018 року на ґрунті раптово виниклих неприязних стосунків з громадянином Н., який напередодні стукав у двері квартири громадянина С, з метою з’ясування стосунків, достовірно знаючи про те, що до квартири останнього ні хто не проникав та майно не викрадав, з метою помсти громадянину Н., з мобільного телефону здійснив виклик служби «102» Головного управління Національної поліції в Луганській області та повідомив про вчинення тяжкого злочину, а саме про факт вчинення – крадіжки його речей та грошових коштів, поєднаної із проникненням у житло, тобто кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, якого в дійсності не було.

В подальшому, продовжуючи реалізацію свого умислу, громадянина С. під час допиту у якості потерпілого надав показання про вчинення громадянином Н. вищезазначеного злочину, якого в дійсності не було.

На теперішній час обвинувальний акт відносно громадянина С. розглядається у суді.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 383 КК України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк від двох до п'яти років або позбавлення  волі на той самий строк.

санкція ч. 2 ст. 384 КК України передбачає покарання у виді виправних робіт на строк до двох років або обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на строк від двох доп'яти років.

ПрокурорРубіжанського  відділу

Сєвєродонецької  місцевої  прокуратури                                         

Луганської області                                                                          Ю.Мосензова


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1488
візитів всього: 585099