Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
У ЗОШ № 9 пройшов семінар-тренінг
23 лютого 2018 року 11:44

З метою підготовки педагогів до роботи в умовах Нової української школи 16-17 лютого 2018 року у Рубіжанський загальноосвітній школі №9 відбулась перша очна настановна сесія за темою «Реалізація завдань нового Державного стандарту початкової освіти» для заступників директорів з НВР і вчителів початкових класів закладів освіти міста, які з 1 вересня 2018 року навчатимуть першокласників за програмою Нової української школи.

Нова Українська школа передбачає реформування освітньої галузі, яке на десятиріччя визначить освітній ландшафт України. «Освіта є ключовим елементом національної безпеки, – наголошує міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, – Маємо перетворити її на чинник економічного зростання, джерело національної єдності, засіб соціального просування кожного громадянина, зупинити падіння якості та доступності освіти, «перенавчити» вчителів, змінити структуру школи. При цьому – зберегти все найкраще, що є в українській школі».

У роботі семінару-тренінгу взяли активну участь 35 педагогів шкіл і інтернатних закладів Рубіжного.

Відкрила захід Замора Л.М., завідувач ММК, яка висвітила тему заходу та наголосила на її актуальності і важливості для професійного розвитку педагогів. Разом з тренерами Ларіоновою Н.Б., доцентом кафедри педагогіки та психології ЛОІППО, кандидатом педагогічних наук, Крутою Н.О., заступником  директора ЗШ№9, педагоги, учасники семінару-тренінгу, опрацювали наступні питання: сучасний учитель як провідник змін в сучасній освіті; зміст початкової освіти у вимірі сьогодення; особливості розвитку дітей 6-7 річного віку; початок навчання у школі: вплив на емоційний стан і поведінку дитини.

Семінар-тренінг пройшов у творчій атмосфері. Під час підбиття підсумків учасники заходу дійшли згоди, що така зустріч є плідною і ефективною формою навчання, взаємодії  і обміну досвідом для  педагогів міста.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1499
візитів всього: 585099