Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«У Рубіжанському відділі Сєвєродонецької місцевої прокуратури проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів міста Рубіжне»
19 лютого 2018 року 11:24

В лютому 2018  року у Рубіжанському відділі Сєвєродонецької  місцевої  прокуратури, на реалізацію повноважень, передбачених статтею 25 Закону України “Про прокуратуру”, проведено координаційну нараду з  порядком денним  “Стан  протидії злочинності у місті Рубіжне у 2017  році та подальші заходи,  спрямовані на її  протидію  у наступному періоді”.

Нараду проведено за участю керівництва Сєвєродонецької  місцевої  прокуратури, Рубіжанського відділу поліції, міжрайонного відділу з питань  пробації,  Управління захисту економіки в Луганській області.

У нараді також прийняли участь голова Рубіжанського міського суду і  Рубіжанський міський голова. 

Під час проведення наради обговорювалися результати роботи правоохоронних  органів міста у 2017  році, визначались проблемні питання і заходи щодо їх усунення.

На нараді зазначено, що протягом минулого року у місті Рубіжне зменшилась кількість злочинів проти  власності, злочинів проти життя та здоров’я особи.

Забезпечено додержання прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження.

Разом з тим, збільшилася кількість шахрайств, привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, злочинів  у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

Вдвічі збільшилась кількість виявлених злочинів у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг.

Активізовано протидію корупційним злочинам. До суду у минулому році направлено 5 обвинувальних актів про вчинення злочинів даної категорії.

За результатами координаційної наради прийнято відповідну постанову, якою визначені спільні заходи, спрямовані на підвищення ефективності протидії злочинності у м. Рубіжне.

 

Заступник начальника Рубіжанського  відділу

Сєвєродонецької  місцевої  прокуратури

молодший радник юстиції                                                       І. Коваленко                                                                 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1516
візитів всього: 585100