Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Зміни вже скоро!
14 лютого 2018 року 14:42

 

У січні-лютому 2018 року команда рубіжан з активною життєвою позицією стала учасником проекту «Культурний Майнінг 2018». 6 мешканців нашого міста, об’єднані в ініціативну групу, навчались у 2 Академіях, де отримали знання щодо проектного менеджменту. Результатом навчання стала розробка та реалізація проекту «Мобільний культурний центр».

Отже, шановні рубіжани! Зовсім скоро у нашому місті відбудуться зміни! Початковий етап проекту буде реалізований вже у березні-травні цього року.

Для початку ми хочемо створити умови для підвищення рівня залученості дітей віком 12-14 років в інтелектуальних іграх. В сучасних умовах життя, коли дитина постійно проводить час за комп’ютером або телевізором, коли діти припиняють спілкуватися зі своїми друзями «наживо» або просто розмовляти з батьками, дуже важливо звернути увагу підлітків на старі нові способи дозвілля.

Завдяки реалізації проекту наша ініціативна група бажає розповісти дітям про наявність в Рубіжному гуртків та секцій, де вони зможуть цікаво та корисно провести свій час і підвищити свій інтелектуальний рівень. 

Ми сподіваємось, що після проведення ігор у мікрорайонах міста, будуть створені аматорські команди, які приймуть участь у міських турнірах та чемпіонатах. 

За новинами можна слідкувати на сайтах міськвиконкому, управління освіти, фейсбуці та на сторінках міських газет.

Бути розумним – модно! Приходь до нас, приймай участь в іграх та стань чемпіоном свого району та міста!
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 4
візитів сьогодні: 1840
візитів всього: 585166