Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Кожен платник має відчути новий рівень сервісу.
17 вересня 2012 року 16:33

 

Днями відбулося засідання «круглого столу» за участю заступника начальника Рубіжанської об’єднаної державної податкової служби Мельника Ю.В. та підприємців міста. Приводом стали зміни до Податкового кодексу України, внесені законами №4834-УІ від 24.05.2012р.та №5083-УІ від 05.07.2012 р. 

На початку зустрічі заступник керівника нагадав про вже діючий в інспекції Центр обслуговування платників податків, а також ознайомив усіх присутніх з позитивними змінами, які відбулись після його створення. «Центр обслуговування платників податків підвищує рівень податкових адміністративних та інформаційних послуг. Створення комфортних умов платникам податків та належне їх обслуговування; розширення переліку послуг, що надаються платникам податків, з урахуванням їх потреб та побажань, - це основні завдання сьогодення податкового органу, як сервісної служб», - резюмував Юрій Мельник. 

Нововведення та зміни, які передбачено нормами названих Законів України сприятимуть уникненню конфлікту інтересів між платниками податків і контролюючим органом, спрощенню процедур адміністрування податків та послабленню фіскального тиску на платників податків. Сьогодні всі зусилля податківців спрямовані на підвищення якості обслуговування платників податків та на «викорінення» незручностей, які виникають в ході адміністрування податків, адже податкова служба реформує свою діяльність і рухається у напрямку покращення сервісу. Наразі податківці пропонують платникам податків низку нових сервісів. Це і робота центру обслуговування платників податків, і запровадження видачі безкоштовних електронних ключів, послуги отримання інформаційного повідомлення про заборгованість зі сплати податків чи зборів, спрощення процедури видачі свідоцтв платника податку на додану вартість, прискорення процесу їх отримання, функціонування антикорупційного сервісу податкової служби, створеного за ініціативи Голови Державної податкової служби України Олександра Клименка «Пульс податкової» та багато інших. 

З поміж іншого, податківець акцентував увагу на вдосконаленні норм багатьох розділів Податкового кодексу України, на спрощеній процедурі реєстрації платників податків, на покращенні адміністрування податків відповідно змінам до положень Податкового кодексу, які набули чинності з 1 липня 2012 року. 

Не залишились поза увагою і питання забезпечення соціальних гарантій громадян шляхом деталізації заробітної плати та робочих місць, роботи податкової щодо виявлення та упередження тіньових доходів. 

Крім того, присутніх було проінформовано про наявність у приміщенні Рубіжанської ОДПІ спеціальної скриньки, в якій підприємці зможуть залишити побажання та пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства і поліпшення роботи органів ДПС.

 


Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Рубіжанської ОДПІ Луганської області ДПС 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 3
візитів сьогодні: 994
візитів всього: 585051