Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ
31 січня 2018 року 11:52

НОВИЙ ПІДХІД СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ У РОБОТІ З РОБОТОДАВЦЯМИ - УКОМПЛЕКТУВАННЯ ВАКАНСІЙ НА ЗАСАДАХ РЕКРУТИНГУ

Цього тижня на базі Луганського обласного центру зайнятості відбувся семінар для фахівців сектору рекрутингу щодо впровадження технології рекрутингу в роботі служби зайнятості.

Рекрутинг – це нова технологія роботи центрів зайнятості, яка включає цілий комплекс заходів, який полягає у формуванні та наданні списку відібраних, відповідно до вимог роботодавців, кандидатів на заміщення вакантної посади. Перед спеціалістами Луганської обласної служби зайнятості завжди актуальним є питання – який спосіб найбільш ефективно задовольнить потреби тих, хто звертається за їх допомогою. Для цього не можна стояти на місці, необхідно рухатися вперед, постійно впроваджувати нові форми та методи роботи.

 «Ідея для служби нова. Перш за все, головною метою експерименту є запровадження у роботу центрів зайнятості нових сучасних технологій і можливостей для задоволення потреб клієнтів – роботодавців і шукачів. У відділах взаємодії з роботодавцями центрів зайнятості сформовані групи з чотирьох спеціалістів, які стали так званими  першопрохідцями і почали здійснювати функцію рекрутерів, займатися перш за все пошуком і відбором персоналу для роботодавців, враховуючи  професіоналізм, досвід роботи, рівень освіти, а також спеціальних навичок і особистісних компетенцій», - розповідає Г.Левенець, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Луганського обласного центру зайнятості.

Зазначимо, що за 2017 рік кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості Луганської області, зросла на 11,9 % і склала 2,7 тисяч одиниць. Кількість вакансій в базі даних служби зайнятості Луганської області збільшилася на 19,8 % - 17, 7 тисяч одиниць.

 

Для уточнюючої інформації звертатися до відділу

організаційно-інформаційної роботи та архівної справи

Луганського обласного центру зайнятості,

(06452)2-19-03


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 10
візитів сьогодні: 16567
візитів всього: 606859