Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ
25 січня 2018 року 10:14

Луганська обласна служба зайнятості проводить інформаційно-комунікаційну кампанію щодо інформування ВПО та місцевого населення області про реалізацію ПРООН заходів підтримки підприємництва та створення  нових робочих місць.

Луганська обласна служба зайнятості інформує населення області  про умови та вимоги грантових конкурсів,  які спрямовані на вирішення проблем зайнятості.

Так, 24 січня у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на підприємництво для безробітних за участю координаторів Програми відновлення та розбудови миру ПРООН.

Під час заходу директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський наголосив, що служба зайнятості спільно з Програмою відновлення та розбудови миру ПРООН, організовує тренінги і семінари для ВПО та місцевого населення, які потребують допомоги в адаптації до нових ринкових умов, взаємодіє в питаннях організації програм професійної підготовки та перепідготовки за курсами цільового призначення, використовуючи базу ДНЗ «Луганський центр ПТО ДСЗ».

Учасникам семінару продемонстрували відеоролики «Великі історії малого бізнесу», що були зняті на прикладах успішних грантерів Луганського регіону. Також безробітним була надана можливість пройти психодіагностичне обстеження на схильність до підприємницької діяльності.

Наприкінці заходу відбулось підписання Плану співпраці між  Луганським обласним центром зайнятості та Програмою відновлення та розбудови миру ПРООН в Україні на 2018 рік.

 

Для уточнюючої інформації звертатися до відділу

організаційно-інформаційної роботи та архівної справи

Луганського обласного центру зайнятості,

(06452)2-19-03


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1247
візитів всього: 585660