Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
22 січня – День Соборності України
24 січня 2018 року 13:00

Україно, соборна державо,

Сонцесяйна колиско моя,

Ні, не вмерла й не вмре твоя слава,

Завойована в чесних боях.

 

Ми вірим в майбутнє твоє, Україно!

Говорять сьогодні дорослі й малі.

Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина,

Немає такої, як ти, на землі.

22 січня Україна відзначає день соборності, приурочений до Акту об’єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Рнеспубліки у 1919 році. Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну соборну державу та є результатом довготривалого і складного процесу її формування. У 1990 році Народний Рух України організував живий ланцюг від Львова до Києва, який надихнув Україну і змусив повірити у власні сили і перестати боятися режиму.

Прикметно, що День Соборності припадає на період великої радості від Різдва Христового, радості людини, що благоговіє перед тайною Спасіння, переживає чудо великого оновлення. Утвердження єдності народу у соборній державі, чуття великої родини, як у далекому 1919, так і сьогодні, завжди було і є чудом оновлення.

В цей день вихованці Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді принесли живі квіти до пам’ятного знаку українським військовослужбовцям 30-ї Новоград-Волинської ОМБР. Молодь вшанувала пам'ять тих, хто одними з перших став на захист держави  та поклав свої життя за її незалежність. Учні також пройшли до місця, з якого у травні 2014 року почалися трагічні події та де загинули українські воїни.

До дітей приєднався депутат Рубіжанської міської ради Ємець О.А., разом з яким діти долучилися до міжнародного флешмобу до Дня Соборності України «United Ukraine».

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 11
візитів сьогодні: 6833
візитів всього: 602851