Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В навчальних закладах відзначили День Соборності України
24 січня 2018 року 10:47

22 січня в навчальних закладах міста відзначався День Соборності України. Для українців це не просто дата, а важлива сторінка історії країни, згадка про яку дає кожному громадянину усвідомлення особистої відповідальності за долю незалежної держави України. Це привід замислитися і зрозуміти, що найдорожчими завоюваннями є  державність  нашої країни, її національні інтереси.

На превеликий жаль, і сьогодні існують великі ризики для суверенної цілісності України. За словами народного депутата Сергія Тарути, все, що відбувається сьогодні, є розплатою за те, що люди не були здатні винести уроки зі сторінок історії, вчитися на прикладах і помилках, що були зроблені в минулому.

В ці складні часи нас єднає усвідомлення в собі українця, почуття гідності і патріотизму, яке характеризує ставлення особистості до народу, до Батьківщини, держави та до самої себе. «Саме історична памʼять, єднання нації і допомогло б нам збудувати сильну, квітучу, величну державу із світлим майбутнім для всіх прийдешніх поколінь», - написала в своєму творі учениця 11 класу загальноосвітньої школи № 4 Кригіна Юлія.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 902
візитів всього: 586338