Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ШЛЯХ ДО ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ. ІСТОРІЯ УСПІХУ ЄЛИЗАВЕТИ РУДЕНКО
23 січня 2018 року 11:18

Єлизавета Руденко – звичайна жінка, яка до певного часу мала стабільну роботу завідувача ветеринарної аптеки та стабільну заробітну плату. Але наше життя дуже непередбачуване. Склалося так, що вона вимушена була залишити місце проживання, роботу, отримати статус внутрішньо переміщеної особи та розпочати життя спочатку. Перебуваючи на обліку у Новопсковському районному центрі зайнятості  майже півроку, Єлизавета Руденко зрозуміла, що роботи, яку  бажає знайти –  немає, а змінювати професію не бажала, бо працювати лікарем ветеринарної медицини – це її покликання. Тож треба було вирішувати проблему працевлаштування якимось іншим шляхом. Багато разів на семінарських заняттях та індивідуальних консультаціях Є.Руденко чула від співробітників центру зайнятості про такий напрямок роботи, як допомога безробітним у організації ними підприємницької діяльності. Прийняти рішення про започаткування власної справи допомогла і участь у тренінгу «Психологічна мотивація молоді до започаткування власної справи» і індивідуальні консультації фахівців центру зайнятості.

Після багаторазових бесід зі спеціалістами служби зайнятості вона таки прийняла рішення про відкриття власної справи. Є.Руденко склала бізнес-план, захистила його та отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Але цієї суми їй було недостатньо для старту, адже вона планувала відкрити ветеринарну аптеку та поєднати її з можливістю надавати послуги населенню як лікар ветеринарної медицини. Вона визначилася з приміщенням, яке взяла в оренду, купила деякі необхідні для початку діяльності ліки, але красиво та стильно обставити приміщення не мала фінансової можливості. Знайомлячись з інформацією, що розташована у інформаційному куточку для майбутніх підприємців центру зайнятості, Єлизавета дізналася про організації, які надають допомогу особам, що постраждали від конфлікту на Сході України та взяла участь у конкурсі з надання бізнес-грантів на початок нового бізнесу Норвезької Ради у Справах біженців. І ВОНА ПЕРЕМОГЛА! На кошти, які Єлизавета отримала від цієї організації, вона купила красиву вітрину для своєї аптеки та столик для надання лікарської допомоги тваринам. Вона дуже хотіла працювати та була впевнена, що стане успішним підприємцем.

Є. Руденко: «Звичайно я хвилююся, але разом з тим відчуваю, що все роблю вірно. Я дуже вдячна усім людям, що підтримали мене і допомогли в започаткування власної справи. А тепер буду працювати і все буде добре! Також усіх запрошую звертатися до мене, якщо у ваших домашніх улюбленців виникнуть проблеми зі здоров’ям».

 

Для уточнюючої інформації звертатися до відділу

організаційно-інформаційної роботи та архівної справи

Луганського обласного центру зайнятості,

(06452)2-19-03


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 8
переглядів: 7
візитів сьогодні: 16438
візитів всього: 606864