Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Сумісний семінар.
7 вересня 2012 року 08:28

 

Днями у приміщенні Рубіжанської об’єднаної державної податкової інспекції відбувся семінар. Актуальною темою стало обговорення питання щодо правильності заповнення платниками реквізиту «Призначення платежу» розрахункових документів у разі сплати платежів до бюджету. 

В семінарі прийняли участь перший заступник начальника Рубіжанської ОДПІ Скороход І.В., провідні фахівці інспекції та представники журналу «Баланс». Керівники підприємств ,бухгалтера підприємств та підприємці дізналися про нові правила складання платіжних доручень на практичних прикладах ,а також отримали вичерпну інформацію щодо практичних норм Податкового кодексу . Також на семінар були запрошені представники всіх банківських установ міста. 

Податківці запропонували підприємцям, головним бухгалтерам інформацію в контексті останніх податкових змін, які максимально наближені до практичних потреб платників. 

Ірина Скороход наголосила: «Правильне заповнення платниками документів на переказ у разі сплати платежів до бюджету з урахуванням вимог № 817 наказу Міністерства фінансів України від 07.07.2012 року сприятиме підвищенню рівня аналітичної роботи органів ДПС щодо оцінки відповідних чинників, що впливають на наповнення бюджету, з метою зміщення акцентів на добровільну сплату податків і зборів платниками податків у світлі перетворення податкової служби з фіскальної на сервісну». 

 Всім присутнім було запропоновано ознайомитись з друкованими виданнями професійної направленості, а бажаючі змогли одразу оформити передплату на видання. 

Керівник регіонального представництва «Баланс клуба» Масюченко Ольга Миколаївна подарували всім присутнім останній номер журналу.Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Рубіжанської ОДПІ Луганської області ДПС


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1192
візитів всього: 586458