Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Професійне навчання відкриває нові можливості для самореалізації: учасник АТО відкриває власну справу після проходження профнавчання
19 січня 2018 року 14:39

Професійне навчання безробітних стає джерелом поповнення необхідних знань та умінь, а також відкриває нові можливості для самореалізації – це і отримання нової професії, і можливість працевлаштування і навіть відкриття власної справи.

Такою можливістю скористався і учасник АТО Олег Курилов. Після участі у профконсультаційному семінарі «Як почати свій бізнес» пройшов навчання на базі ДНЗ «Луганський центр ПТО ДСЗ» з курсу «Основи бізнес- планування», де за допомогою викладача склав бізнес-план та отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю. О. Курилов зареєструвався як фізична особа підприємець. «Бувши в зоні антитерористичної операції, я відчув на власному досвіді недостатність продуктових магазинів. Щоб купити харчові продукти військовим потрібно долати відстань понад 50 км. Маючи уже раніше досвід підприємця та бажання повернутися до підприємницької діяльності в галузі торгівлі, вирішив використати цей шанс для реалізації себе та поліпшення умов для військовослужбовців», -  каже він.  На даний час Олег має магазин у прифронтовому селі Муратове.

Загалом протягом 2017 року в Луганській області проходило профнавчання 57 учасників АТО, з них за курсом «Основи бізнес-планування» - 27 осіб.

 

Для уточнюючої інформації звертатися до відділу

організаційно-інформаційної роботи та архівної справи

Луганського обласного центру зайнятості,

(06452)2-19-03


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1167
візитів всього: 585665