Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відмінний старт
17 січня 2018 року 11:50

13 січня 2018 року в Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відбувся Відкритий Чемпіонат Луганського обласного відділення КФВС МОН України з шахів «Різдвяні старти-2018» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Луганської області. Участь у змаганнях приймали 12 команд з міст: Сєверодонецьк, Кремінна, Старобільськ, Попасна, Троїцьк та Рубіжне. 

На змаганнях були присутні почесні гості: головний спеціаліст Луганського обласного відділення КФВС МОН України комітету з фізичного виховання та спорту Володимир Пархомович, начальник навчально- спортивного відділу Луганського обласного відділення КФВС МОН України комітету з фізичного виховання та спорту Сергій Шакун, депутат Рубіжанської міської ради  Юрій Цимбалюк.

Відкриття змагань прикрасили творчі номери хореографічних колективів КПР. «Лайф-балет» (кер. Т.О. Непотачева) «зустрів» гостей «Привітальною», а колектив «Свій стиль» (кер. О.О. Суконна) надихнув  танцем «Так б’ється серце».

Почесні гості побажали перемоги і гра почалась. Змагання продовжувалось приблизно 9 годин. Це був справжній бій холодного розуму та розрахунку.

Рубіжанські команди складались лише з нових гравців – вихованців шахового гуртка КПР (кер. В.І. Іванович). На жаль, наші славетні чемпіони виросли та покинули місто для навчання у ВУЗах.

 За результатами змагань переможцями стали:

І місце – команда Сєверодонецьк-1;

ІІ місце – команда Сєверодонецьк-2;

ІІІ місце – команда Кремінна-1.

Рубіжанські команди посіли 4 та 7 місця, а Пілюгін Артем виборов ІІІ місце у особистій першості.

Вітаємо наших шахістів з чудовим початком шляху до успіху!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 3030
візитів всього: 585902