Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Новорічні пригоди
12 січня 2018 року 13:06

Кожна людина – і маленька, і доросла мріє про свято. Особливо напередодні Нового року дива чекають маленькі діти, заглядаючи під ялинку у пошуках подарунку.

Як добре, що є дорослі, які допомагають здійснювати ці мрії. Кожного року в Рубіжанському міському Центрі туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді проходять традиційні Новорічні свята для дітей із соціально незахищених родин. Традиційно дорослі діти готують святкове дійство. Цього року малеча здійснила подорож різними країнами у пошуках Діда Мороза та Снігуроньки. Діти із захопленням спостерігали за пригодами головних героїв – казкових звірят, радо водили хороводи, грали в різноманітні ігри, весело танцювали.

Наприкінці свята кожна дитина отримала подарунок від добрих помічників Діда Мороза.

Колектив Центру висловлює подяку Олександру Романовському, керівнику громадської організації «Нова дія» та активістам Марині Козленко та Голубу С.С., депутатам Рубіжанської міської ради Коваленко І.П., Чаповій Л.О., Ємцю О.А. А також дякуємо за співпрацю Семиволос С.К., директору центру соціальних служб для дітей та молоді, учням 9 класу та педагогам КНВК «Рубіжанський ліцей» Юдаковій О.В. та Криштопі О.І.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1160
візитів всього: 585664