Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Зимові канікули разом із друзями
9 січня 2018 року 15:10

Основа успіху роботи гуртка та його керівника - це цікавість гуртківців. Тому кожне заняття вихованців гуртків «Природа рідного краю» та «Уроки сталого розвитку» (кер. В.В. Конюхова) Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом наповнене всілякими цікавостями.

Зимові канікули – це найцікавіший час не тільки для навчання, а й для розваг. Так гуртківці разом із керівником гуртка Вікторією Василівною провели чудові дні напередодні свята Нового року.

Почались пригоди з цікавої екскурсії до міського скверу, де керівник розповіла дітям про зимових птахів нашого міста, природу. Всі були приємно здивовані, побачивши рідкий для нашої зими сніг. Дітлахи зраділи, коли отримали корисні подарунки – яскраві, духмяні мандарини. 

Наступною зупинкою на шляху пригод стало відвідування відкриття міської ялинки. Після участі у ігровій програмі та веселих хороводів діти повернулися у радісному настрої з усмішкою на обличчі. Також дыти завітали до Комплексу позашкільної роботи на новорічний ранок.

Але канікули повинні бути не тільки цікавими, а й корисними. Тому гуртківці поповнили базу годівничок (виготовили ще 15 штук) і розмістили їх біля школи. Також старші вихованці активно допомагали молодшим: проводили майстер-класи з виготовлення Різдвяного ангела, мотанок з ниток, виробів з талашу та ставили вистави пальчикового лялькового театру, з показом екологічних казок.

Отже, зимові канікули КПРовців екологічного напряму видались цікавими та корисними!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 10
візитів сьогодні: 16568
візитів всього: 606859