Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Змагання богатирів
5 січня 2018 року 14:04

27-28 грудня 2017 року у кімнаті школяра «Супутник» Комплексу позашкільної роботи відбулись змагання з силового жиму лежачі (особиста першість в двох вікових категоріях) серед вихованців гуртка «Атлетична гімнастика» (кер. А.В. Бесєда).
    Як Ви думаєте, яка найпопулярніша вправа в будь-якому тренажерному залі? Правильно, жим штанги лежачи. Його робить практично будь-який більш-менш досвідчений атлет, а вже новачки просто від нього в захваті. Саме біля лави зі штангою всі буквально навперебій шикуються, щоб зробити заповітний жим. Але це ще квіточки, ягідки ж починаються тоді, коли бачиш, що практично у кожного своя неповторна техніка його виконання. Іноді ось так подивишся і думаєш про себе: "а хлопці-то не знають".
    Дійсно, масовість і популярність в якійсь мірі наклали відбиток на цю вправу. Адже здається, що якщо масове, значить все просто - тисни собі і тисни, і ніякої особливої техніки знати не треба, однак це далеко не так.
Всім тонкощам навчить досвідчений керівник гуртка - Бесєда Андрій В'ячеславович. Хлопці, приходячи на заняття, відразу ж отримують інструкції по техніці виконання тих чи інших вправ.
    Хочеться сказати, що жим штанги лежачи - це вправа, яка збирає більше всіх глядачів в тренажерному залі, коли хтось робить його і бере більш-менш пристойну вагу, весь зал завмирає в очікуванні з думками - візьме чи не візьме? І якщо заявлена вага підкорилася, то це підвищує рейтинг спортсмена в очах побратимів по залізу.
    Однак всі результати потрібно підтверджувати на змаганнях. Такі змагання «богатирів» в гуртку проходять регулярно. 
    Переможцями в зимовому турнірі стали:
• середня група - Рубан Іван (1 м.);
            Лущік Артем (2 м.);
            Стариков Данило (3 м.);
• старша група - Гоголь Владислав (1 м.);
            Пасічник Данило (2 м.);
            Весельський Владислав (3 м.).
Вітаємо хлопців з перемогою!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 10
візитів сьогодні: 3216
візитів всього: 598846