Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
До 21-ї річниці незалежності України
27 серпня 2012 року 11:22

 

До 21-ї  річниці незалежності України в місті протягом святкового тижня в фойє Рубіжанської міської ради працювала тематична експозиція «Україна – незалежна держава» підготовлена КУ «Міський музей».  В  бібліотеках були підготовлені  та проведені виставка – панорама  « Україна – велична і сильна держава», інформаційна – хвилина  «Україна -  свята і єдина», історичний екскурс «Люблю Вітчизну я свою, вона найкраща в цілім світі», представлена живописна галерея   «Україна – мій коханий краю»  (Україна в полотнах живописців).
   24 серпня рубіжани, як і всі українці відсвяткували День незалежності – найголовніше свято, що уособлює споконвічну мрію багатьох поколінь.  Зранку цього дня в храмах міста були відслужені урочисті молебні за Україну та український народ. На центральному ринку відбувся святковий ярмарок сільгосппродукції. З 16-00 на пл.Леніна пройшли розважальні заходи і конкурси для дітей та дорослих. Творчими колективами КУ «Палац культури» був підготовлений святковий концерт, а в вечорі для молоді міста відбулася дискотека.

В святкові дні над площами Перемоги і Леніна, над міською радою, підприємствами і установами міста майорів Державний Прапор України.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 4
візитів сьогодні: 1115
візитів всього: 586452