Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
До Дня Державного Прапора та 21-ї річниці незалежності України
27 серпня 2012 року 10:49

 

З нагоди відзначення загальнодержавних свят – Дня Державного Прапора та 21-ї  річниці незалежності України  23 серпня на площі Леніна відбулися святкові урочистості.  
     Зі словами вітання з нагоди 21-ї річниці незалежності  України і Дня Державного Прапора України до учасників урочистостей звернувся секретар Рубіжанської міської ради Олександр  Хоменко.  Вітаючи присутніх, він відзначив, що День Державного Прапора України і День незалежності - ці «знаменні дати стоять поруч: вони належать до найбільших святинь українського народу, які є символами нашої єдності, соборності  та свободи. Кожна нація, борючись за незалежність та розвиваючи  державу, вибирає символи своєї  волі і честі. Святинею національної символіки  для нас є Державний  Прапор України. Ми оберігаємо та шануємо його як символ суверенітету».
   У привітанні  депутата Луганської обласної ради Сергія Хортіва  лунали слова гордості за незалежну Україну, виборені патріотами прийдешніх і сучасних поколінь.   
   За доброю традицією відбувся урочистий обряд посвячення у громадянство.  Секретар міської ради,   вручив паспорти юним громадянам України  -  Павловському Євгену, Семіволос Анні та Сенченко Ярославу, яким напередодні виповнилося шістнадцять років.   Разом з паспортом вони отримали  вітальний лист Рубіжанської міської ради, який буде нагадувати про значну подію у їхньому житті.  Маленькі українці, діти з дитячого садочку №3, привітали юних громадян та учасників заходу гарними віршами.
   За давньою традицією за високий професіоналізм і активну громадську позицію кращі представники Рубіжанської громади були нагороджені Почесними грамотами Луганської обласної адміністрації і виконавчого комітету Рубіжанської міської ради. Гарні українські пісні у виконанні вихованців дитячої школи мистецтв Владимирова Валерія і Голенач Альбіни прикрасили урочистість заходу. Кульмінацією свята став  урочистий молебень за Україну та український народ, який відслужив настоятель Свято-Почаєвського Храму отець Олександр.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 9
візитів сьогодні: 7850
візитів всього: 601448