Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Податкова поліпшує інвестиційний клімат.
17 серпня 2012 року 09:52

 

Про це йшлося на засіданні "круглого столу" 15.08.12 за участю керівництва Рубіжанської ОДПІ та підприємств в уставі ,яких є частка іноземних інвестицій. 

Начальник Рубіжанської ОДПІ Володимир Прокопенко ознайомив присутніх з  результатами дослідження щодо якості інвестиційного клімату та рівня інвестиційної активності в Україні.     В своїй доповіді він наголосив ,що тільки   січні-травні 2012 року іноземні інвестори, які працюють в Україні, отримали 7,27 млрд. грн. відшкодування ПДВ.  У порівнянні з аналогічним періодом 2011 року обсяг відшкодованого ПДВ з державного бюджету  підприємствам с часткою іноземного капіталу збільшився на  40% (тоді інвестори мали 5,2 млрд. грн.).
    При цьому підприємствам з капіталом європейського походження компенсовано 6,2 млрд. грн., що складає 85% загальних обсягів спрямованих на рахунки підприємств з часткою іноземного капіталу. Цій групі інвесторів у 2012 році відшкодували на третину більше, ніж торік (4,7 млрд. грн.).
    За даними ДПСУ, іноземні інвестори дедалі активніше користуються механізмом автоматичного відшкодування – у такий спосіб підприємства цієї категорії у січні-травні 2012 року отримали 4,1 млрд. грн. (57% від сумарних компенсацій компаніям з іноземним капіталом).
    Серед групи інвесторів з країн Євросоюзу «автомат» користується більшою популярністю, ніж у підприємців з інших держав, представлених в Україні. Європейці автоматично отримали 3,8 млрд. грн. (61% виплат цій групі платників).
    В автоматичному режимі іноземні інвестори за аналогічний період минулого року отримали тільки 745 млн. грн., що у загальному обсязі відшкодувань склало лише 14%. Таким чином, за рік питома вага «автомату» зросла вчетверо.
    Далі податківець зупинився на позитивних змінах ,які були внесені до Податкового Кодексу України ,які й надалі будуть сприяти поліпшенню привабливості.
    Учасники заходу відмітили покращення у роботі податкової служби та запропонували проведення зустрічей  надалі та інформування підприємств про  зміни до нормативно-правових актів у сфері оподаткування та Податкового Кодексу України.Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Рубіжанської ОДПІ Луганської області ДПС 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 932
візитів всього: 585046