Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Всеукраїнський форум для учнівської молоді в м. Ірпінь
15 грудня 2017 року 15:26

7 грудня урочисто вручили сертифікати учасникам Всеукраїнської акції, спрямованої на виховання у молоді особистої та національної гідності, - Форуму учнівського самоврядування.

Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту спільно з Міністерством освіти і науки, Київською обласною державною адміністрацією.

Серед тих, хто активно працював під час Форуму, - голови та представники обласних, районних й міських рад старшокласників та інших органів учнівського самоврядування.

Нашу область на форумі представляли члени дитячої громадської організації ТІКСУМ, це Шишков Євген, Рафікова Анастасія і Бородавка Валерія, під чутливою опікою культорганізатора Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Гавви Євгена.

Протягом проведення акції молодь мала змогу поставити запитання до лідерів: заступника Міністра молоді та спорту Олександра Яреми, генерального директора Директорату захисту прав дітей Міністерства соціальної політики Світлани Ільчук та українського музиканта, фронтмена гурту “Антитіла” Тараса Тополі.

Окрім цього, відбулось тематичне обговорення "Учнівське самоврядування: польський досвід та перспективи в Україні".

Також були презентовані кращі практики роботи учнівського самоврядування та проведено тренінгову програму Української Академії Лідерства "Розвиток особистості та лідерства"

Тривав Форум учнівського самоврядування з 5 по 7 грудня.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1885
візитів всього: 585597