Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Що? Де? Коли?» - 2017
14 грудня 2017 року 08:43

Інтелект часто визначають як узагальнену здатність до навчання. У сучасному інформаційному суспільстві особливо потрібні люди, які мають високий інтелект, здатні нестандартно і швидко мислити.

Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом вважає одним із пріоритетних напрямків своєї роботи популяризацію та поширення інтелектуальних ігор в місті Рубіжному, залучення учнівської молоді до участі в інтелектуальних іграх, а також організацію змістовного дозвілля молоді. Вже багато років поспіль в нашому місті організовується міський чемпіонат знавців «Що? Де? Коли?» серед учнівської молоді. Ця гра вже стала доброю традицією, і щорічно самі ерудовані хлопці та дівчата нашого міста мають можливість перевірити свої розумові здібності. Захід проходить за підтримки відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради та Управління освіти Рубіжанської міської ради.

В цьому році в чемпіонаті взяли участь 20 команд в трьох вікових категоріях: молодша – 8-9 класи; старша – 10-11 класи та студенти навчальних закладів міста. Загалом у заході прийняло участь 120 учасників.

 До складу суддівської колегії увійшли досвідчені спеціалісти, які не вперше виконують таку складну місію: головний спеціаліст управління освіти Рубіжанської міської ради Бурлуцька Світлана Іванівна; директор департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської військово-цивільної адміністрації Денищенко Денис Вікторович; директор Рубіжанської централізованої бібліотечної системи Сухоносова Інна Володимирівна. Протягом напруженої боротьби перемога знайшла своїх власників!

Молодша вікова категорія:

ІІІ місце – команда «Злі генії» СШ № 2;

ІІ місце – команда «Ерудит» ЗШ № 9;

І місце – команда «Позитив» КНВК «Рубіжанський ліцей».

Старша вікова категорія:

ІІІ місце – команда «NEX» ЗШ № 9;

ІІ місце – команда «Фортуна» ЗШ № 8;

І місце – команда «Орбіс» КНВК «Рубіжанський ліцей».

Студенти:

ІІІ місце – команда «Совенята» ІХТ ВНУ ім.. В. Даля;

ІІ місце – команда «БЕП» Рубіжанський політехнічний коледж;

І місце – «Mens et ratio» Луганський державний медичний університет.

Під час підрахунку балів учасники та гості чемпіонату мали можливість відпочити від напруженої гри та насолодитися  музичними номерами вокально-хореографічного колективу «ВІТАМІН», хореографічного колективу «Свій стиль», «Лайф-балет», зразкового вокального ансамблю «КАМЕРТОН». Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом та виступом юних акробатів циркової студії «Кристал» МКЗ «Палац культури».

Організатори заходу висловлюють щиру подяку колективу МКЗ «Палац культури» за активну співпрацю, а також депутату Рубіжанської міської ради Солодкому Д.С. за солодкі подарунки для переможців турніру.

Від щирого серця вітаємо учасників та переможців турніру! Чекаємо на вас в наступному році!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1166
візитів всього: 585664