Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Запрошуємо до відкритого діалогу.
1 серпня 2012 року 16:49

 

Запрошуючи присутніх до розмови, начальник Рубіжанської ОДПІ  Володимир Прокопенко  зазначив: „Ми вдячні за  порозуміння та забезпечення багатьма платниками податків надходжень в державну скарбницю своєчасно та в повному обсязі”. 

Рубіжанської ОДПІ багато зроблено  та робиться для налагодження партнерських відносин з платниками податків та перетворення служби з фіскального органу до сервісної служби. Як підтвердження цьому шляху значно знизилась кількість перевірок ,до перевірок залучується тільки ризикові підприємства. Продовжує набирати обертів перехід на електронну звітність, відкрито  Центр сертифікації ключів  в ДПС в Луганській області, де безкоштовно  можна отримати ключі електронного  підпису .Успішно працює нова інфраструктура –Центр обслуговування платників податків. Даний сервіс надає можливість оперативно без черг отримати всі необхідні послуги. Постійно вдосконалюється Податковий кодекс що сприяє стимулюванню розвитку бізнесу . Іде постійна професійна робота  податківці докладають максимум зусиль для створення сприятливих умов для розвитку підприємництва та для залучення інвестицій .Успішно працює „ Пульс податкової „- сервіс  який сприяє протидії злочинності та корупції. 

В ході спілкування Володимир Прокопенко роз’яснив ситуацію щодо незаконних дій невідомих осіб та непричетності податкових органів області до  випадків вимагань у підприємців   з надуманих підстав від імені керівників податкових органів грошових коштів через засоби стільникового зв’язку. Призвав бути уважними та не дати себе ошукати шахраям.   

Начальник інспекції також  розповів про проведення податковою службою заходів, мета яких - забезпечити дотримання законодавства при виплаті заробітної плати. Окремий акцент при цьому здійснюється на відпрацюванні суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату  робітникам у розмірах, що не відповідає мінімальному рівню, встановленому чинним законодавством, а також на тих, які здійснюють виплату заробітної плати «в конвертах». 

При завершенні заходу керівник призвав присутніх к постійній співпраці та завірив що всі надані пропозиції щодо роботи податкових органів та удосконалення податкового законодавства не залишаться без уваги. 


 Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Рубіжанської ОДПІ Луганської області ДПС 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 9
візитів сьогодні: 7688
візитів всього: 601500