Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Перетворення податкової служби від фіскального органу до сервісної служби
23 липня 2012 року 16:54

 

Про це  йшлося на  зустрічі начальника Рубіжанської ОДПІ  Луганської області  ДПС Володимира  Прокопенко із представниками малого та середнього бізнесу,  яка відбулася днями в Рубіжанський ОДПІ.

Участь у зустрічі прийняли близько 60 представників підприємницьких кіл міста Рубіжне та Кремінського району та  Громадських організацій. Володимир Прокопенко  розповів присутнім щодо роботи податкової служби в нових реформаторських умовах, удосконалення податкової системи, перетворення податкової служби на сервісну.
    Податкова політика стимулює вплив на економіку, сприймає платників податків як партнерів, яким потрібно забезпечити високоякісний сервіс.  Рубіжанської ОДПІ напрацьований певний досвід , але робота в даному напрямку потребує постійного вдосконалення . Центр обслуговування платників податків в Рубіжанський ОДПІ працює з січня 2012 року ,у  липні місяці планується відкриття Центру обслуговування платників  в Кремінському відділенні Рубіжанської ОДПІ, для платників податків створюються максимально  комфортні умови .
  „ Свою діяльність, підкреслив Володимир Прокопенко, - ми плануємо згідно постулату: платник податків є нашим клієнтом та роботодавцем, замовником наших послуг”.
        На зустрічі  також обговорювалися питання щодо вдосконалення податкового законодавства. Були розглянуті норми   Закону України від 24.05.2012 № 4834 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм». Зазначеним законом врегульовано нагальні проблемні питання, які виникали під час застосування норм та положень Податкового кодексу України та негативно впливали на діяльність платників податків.

Зустріч пройшла у дружній обстановці, всі бажаючі змогли звернутися начальника  із питаннями які їх хвилюють та отримали вичерпні відповіді.

 

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Рубіжанської ОДПІ Луганської області ДПС 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1220
візитів всього: 586458