Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Податківці зменшують податковий борг
20 липня 2012 року 16:51

 

Стягнення податкового боргу є вагомим джерелом забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів. З такою заявою звернулася до представників засобів масової інформації начальник відділу погашення податкового боргу Рубіжанської ОДПІ Луганської області ДПС Лариса Остапець на брифінгу який відбувся в приміщені Рубіжанської ОДПІ 10 липня 2012 р.

«На сьогоднішній день з рахунок погашення податкового боргу до бюджету надійшло 6319,6 тис.грн, з них: за рахунок реалізації заставного майна – 1087,8 тис.грн. та 1920,4 за рахунок стягнення грошових коштів з рахунків підприємств-боржників - заявила Лариса Остапець, - при цьому з початку року сума податкового боргу зменшилась на 3942,6 тис.грн.».

Ліквідація податкового боргу, який виникає у разі несплати грошових зобов’язань платниками податків, вимагає від податківців максимальних зусиль та конструктивного підходу до кожного з боржників. Стягнення коштів з рахунків боржника здійснюється лише за рішенням суду, яке потім направляється до виконання податківцями.
      Лариса Остапець, підкреслила, що значна увага приділяється погашення податкового боргу підприємств-боржників комунальної власності. Для досягнення позитивного результату податківцями налагодження тісна співпраця з органами місцевого самоврядування. Як результат – за рішеннями сесії місцевої ради, було реалізовано заставного майна, підприємств комунальної форми власності на суму 775, 1 тис.грн
В заключні свого виступу начальник відділу погашення податкового боргу відзначила, що лише сумісна конструктивна праця та сумлінність призведе до покращення економічного стану нашої  держави.

 

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Рубіжанської ОДПІ Луганської області ДПС 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 15
візитів сьогодні: 1147
візитів всього: 586456