Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці
23 листопада 2017 року 11:13

У 2017 році за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам у рамках реалізації державної політики в сфері захисту прав дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа планується здійснити закупівлю в м. Рубіжне 1-кімнатних  та 2-кімнатних квартир соціального житла для осіб вищевказаної категорії. 

Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці. До заяви додаються письмова інформація щодо вартості, площі та місцезнаходження квартири, інформація щодо її технічного стану, наявності мереж та обладнання, довідка щодо відсутності заборгованості за житлово-комунальні послуги,  копії правовстановлюючих документів, технічної документації на житловий об’єкт, довідка з місця проживання щодо зареєстрованих осіб у житловому об’єкті, документ який підтверджує відсутність заборон, арештів, іпотек.

Вартість придбання 1 кв. м. загальної площі житла буде визначено за результатами закупівлі, та повинно бути найнижчої серед запропонованої учасниками.

За довідковою інформацією та для надання документації звертатися до управління ЖКГ Рубіжанської міської ради, за адресою: м. Рубіжне, пл. Володимирська, 2,  каб. 251. Т (06453) 70137

Заяви та документи просимо надавати до 17 години 30 листопада 2017 року.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1154
візитів всього: 585664