Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Творчих особистостей для телебачення підбирає Луганська обласна служба зайнятості
16 листопада 2017 року 09:57

У Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій для претендентів на працевлаштування до Луганської обласної державної телерадіокомпанії «ЛОТ».

Фахівці Луганської обласної служби зайнятості забезпечили відбір кандидатів на вакантні посади. Перш ніж потрапити на співбесіду з потенційним роботодавцем, кожна зацікавлена особа мала пройти психодіагностичне обстеження.

Набір був оголошений на посади ведучого ефіру, відеоблогера, телерадіожурналіста, телережисера, редактора, звукорежисера, відеоінженера, оператора монтажу тощо. Тож, клієнти служби зайнятості пройшли тестування на визначення загальних творчих здібностей, комунікативних установок, на креативність, виявлення та оцінку оперативної пам’яті, ступінь готовності особистості до ризику, впевненість в собі, стресостійкість.

Представники ЛОДТРК «ЛОТ» під час подальшого спілкування максимально донесли до 18 присутніх осіб інформацію щодо переваг та недоліків роботи на телебаченні, озвучили всі нюанси даної сфери. Деякі претенденти отримали запрошення пройти стажування безпосередньо в установі.

«Пошук фахівців для обласної телерадіокомпанії – це для нас перший досвід. Служба зайнятості готова допомагати у пошуку креативних та творчих працівників», - каже  директор Луганського обласного центру зайнятості  Сергій Болотський.

Зазначимо, що деякі кандидати не мають спеціальної освіти, але професійний відбір виявив схильності до творчої діяльності. Адже кардинально змінити свою професію бажає кожна п’ята людина, яка перебуває на обліку в центрі зайнятості, а кожна друга - перекваліфікуватися за суміжною спеціальністю.

 

Для уточнюючої інформації звертатися до відділу організаційно-інформаційної

роботи та архівної справи Луганського обласного центру зайнятості (06452)2-19-03


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 4
візитів сьогодні: 1781
візитів всього: 585117