Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
КУ «Територіальний центр» информирует
8 листопада 2017 року 10:55

3 листопада 1922 року відсвяткувала 95-річчя Інвалід Великої Вітчизняної Війни - Арсеньєва Капітоліна Іванівна, підопічна КУ «Територіальний центр». Народилася Капітоліна Іванівна у багатодітній родині в Архангельській області. Після закінчення медичного училища Капітоліна Іванівна працювала помічником державного санітарного інспектора на санітарно-епідемічній станції морського торгового порту. Згодом на кораблях «Родина», «Крестьяне», була учасником знаменитого Північного конвою, за що отримала нагороду «Учасник плавання в конвоях 1941-1945 гг.»

 З 22 червня 1941 року разом з командою перебувала у рейсі, після повернення була у складі 50-ї Армії польового евакогоспіталю. Капітоліна Іванівна приймала участь у обороні Тули, Єльця, Калуги, у боях за визволення Харкова, на Орловсько-Курській дузі, на території Білорусії, де і отримала поранення. Війну закінчила у Кенігсберзі. Після війни закінчила Іркутський медичний інститут, працювала лікарем-ренгенологом. Капітоліна Іванівна має такі нагороди: медалі «За боевые заслуги», «За победу над Германией», орден Богдана Хмельницького, Вітчизняної  війни, «Красной звезды», «За мужество».

З  95-річчям Капітоліну Іванівну привітали працівники КУ «Територіальний центр». Побажали міцного здоров’я, благополуччя та гарного настрою.

Поэтесса Юлия Друнина, посвятила эти слова, женщинам, которые прошли эту страшную войну:

«Я ушла из детства

  В грязную теплушку,

  В эшелон пехоты,

  В санитарный взвод…»

 

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1244
візитів всього: 585663