Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Театр для діалогу»
13 жовтня 2017 року 10:02

Конфлікти в навчальному процесі, громаді, суспільстві, чи є зв'язок?

 

21-23 жовтня київська ГО “Театр для діалогу” та ПРООН в Україні запрошують педагогів шкіл міста, викладачів і викладачок вищих, середніх та технічних навчальних закладів міста Рубіжного та регіону зняти напругу, творчо виразити себе а також дослідити причини та способи вирішення конфліктів у професійному житті за допомогою методики форум-театру.

Наша майстерня - це безпечний простір, в якому ви зможете розібратися в собі, а також спільно досліджувати такі питання: Чому виникають конфлікти в професійних стосунках? Які потреби має кожна сторона конфлікту? Як вирішувати непорозуміння, а не замовчувати чи уникати їх? Як бути конструктивним? Як будувати майбутнє міста та регіону?

Мі разом знайдемо способи як можно вирішувати конфліктні ситуації які виникають у навчальному процесі та професійному педагогічному співтоваристві, та громаді міста через постановку форум-театру, яку представимо в виставі 23 жовтня, по закінченні вистави відбудеться обговорення, та планування створення 24 жовтня експертної робочої групи з вирішення конфліктів в громаді за участі місцевих активістів та активісток, журналістів та журналісток, громадських та політичних діячів та діячок, представників та представниць поліції та влади міста та регіону. 

УМОВИ: Участь безкоштовна і відкрита для педагогів шкіл, викладачів і викладачок вищих, середніх та технічних навчальних закладів міста Рубіжного та Луганської області.

Для участі заповніть анкету за посиланням https://goo.gl/forms/McJU7cxZcP4dqKyT2 до 14 жовтня включно.

Ми чекаємо на вас незалежно від вашої етнічності, політичних поглядів, віку, стану здоров'я та інших якостей.

"Це можливість винести свої проблеми у суспільство, навчитися викладати їх коротко і доступно, а також вести діалог з аудиторією глядачів", - вважає Тетян
а, учасниця нашої попередньої майстерні, яка вимушена була переселитися до Ірпеня через бойові дії на сході України.

“Форум-театр вчить не тільки говорити і слухати, але ще й діяти. Популізм, який у нас живе в тому, що ми тільки кажемо-кажемо-кажемо, зникає, коли ви пропонуєте не тільки проговорити, а й показати. Через дію ми бачимо, що в нас стається із тих слів, які ми говоримо, а що не приносить користі”, - вважає учасниця фестивалю форум-театру, представниця громадської організації “КримSOS” Міла.

 

КОНТАКТ:
Погодіна Наталія +380952289981
pogodinan017@gmail.com


«Театр для діалогу» реалізовується в рамках проекту «Місцева Медіація» ПРООН в Україні за фінансуванням уряду Швеції та Швейцарії та технічною підтримкою Міської комунальної установи «Палац культури» міста Рубіжного.
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 3030
візитів всього: 585902