Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Безбар`єрна Луганщина»
5 жовтня 2017 року 09:53

 

Суспільна значимість питання безбар’єрного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста вкрай важлива. 

Проблеми інвалідів пов’язані з наявністю численних соціальних бар’єрів, які не дозволяють особам з обмеженими фізичними можливостями активно включатись до життя суспільства й повноцінно брати в ньому участь. Внаслідок цього діти та дорослі живуть в умовах, які ведуть до приниження їх гідності та сегрегації. Людина неповноцінна, якщо вона позбавлена можливостей, звичайних у суспільстві й потрібних з точки зору основних елементів життя, включаючи сімейне життя, освіту, зайнятість, житло, фінансову й особисту безпеку, участь у соціальних чи політичних групах, релігійну діяльність, доступ до всіх видів громадського обслуговування, вільне переміщення та загальний образ щоденного життя.

Для того щоб такі люди жили гідно, необхідною умовою є створення безбар’єрного середовища.

На сьогоднішній день у місті Рубіжне, в рамках виконання обласного плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого  середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2017-2021 роки «Безбар’єрна Луганщина», затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.04.2017 № 26, підготовлено зміни до проекту рішення виконавчого комітету Рубіжанської міської ради про затвердження положення та оновлення складу Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста. 


 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 5
візитів сьогодні: 1968
візитів всього: 585609