Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Низький уклін Вам, любі педагоги!
29 вересня 2017 року 14:22

У прекрасну пору року приходить до нас освітянське свято. Це час, коли шелестить золотим листям осінь і приносить нам свої щедрі дари. Саме працівникам освіти 28 вересня в актовому залі СШ № 10 було присвячене урочисте свято!

На заході були присутні почесні гості: Голова Луганської обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Гарбуз Юрій Григорійович; генеральний директор НВП «ЗОРЯ», голова фракції партії «Опозиційний блок» в Рубіжанській міській раді Чернєцов Олександр Іванович; міський горова Хортів Сергій Іванович; заступник міського голови Сидоренкова Любов Робертівна.

В цей святковий день для мудрих, далекоглядних, терплячих, лагідних і суворих лунали найщиріші побажання. З вітальним словом до присутніх звернувся голова Луганської обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Григорійович Гарбуз. Він поділився зі своїми планами на майбутнє та від щирого серця привітав педагогів зі святом. Далі освітян привітав генеральний директор НВП «ЗОРЯ», голова фракції партії «Опозиційний блок» в Рубіжанській міській раді  Чернєцов Олександр Іванович. З вітальним словом до педагогів звернулися міський голова Хортів Сергій Іванович та начальник відділу освіти Обаполенко Олена Володимирівна. Вони вручили грамоти найкращим освітянам нашого міста. Директор СШ № 10 Морозко Світлана Євгенівна від імені всіх освітян подякувала керівництву області та міста за небайдужість до проблем освіти та підтримку педагогічних колективів Рубіжного.

Кожен педагог - це неповторна особистість і така ж людина як і всі: з усіма душевними почуттями та хвилюваннями, захопленнями та мріями, прагненнями тепла, затишку та любові. Саме для душі, дорогим педагогам, підготували святковий концерт творчі колективи Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом, міського «Палацу культури» та СШ № 10.

Дорогі колеги, низький уклін вам за натхненну і самовіддану працю. Нехай ваше життя стелиться барвистим рушником здоров’я, оптимізму та успіхів, достатку і щастя! Нехай освітянська нива колоситься і квітує багатим врожаєм! Зі святом Вас!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 7
візитів сьогодні: 1707
візитів всього: 592153