Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Конкурс на зайняття вакантних посад Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області
26 вересня 2017 року 16:43

 

20.09.2017 управлінням оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби:

- головного спеціаліста Рубіжанського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області на період соціальної відпустки основного працівника (категорія «В»);

- головного спеціаліста – юрисконсульта юридичного сектора Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області на період соціальної відпустки основного працівника (категорія «В»).

Конкурс проводиться поетапно: проведення тестування та визначення їх результатів, проведення співбесіди та визначення її результатів.
     

Більш детальні умови проведення конкурсу розміщено на офіційному веб–сайті управління (rubizhne-pfu.gov.ua, розділ «вакантні посади») та сайті Національного агентства України з питань державної служби.
  

 Документи приймаються протягом 25 календарних днів з дня оприлюднення наказу про проведення конкурсу.
    

Дата, час і місце проведення конкурсу (тестування): 20.10.2017, початок о 10.00 годині, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Студентська, будинок 35А.
    Про дату і час проведення наступного етапу конкурсу кандидатів проінформують додатково.
    

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Крохмальова Світлана Леонідівна, тел.(06453) 6-36-24, rubizh14m.lg@pfu.gov.ua.
  

 Відповідно до статті 25 Закону України  від 10.12.2015 №889-VIII «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246, особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає до конкурсної комісії такі документи:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надається згода на проходження перевірки та оприлюднення  відомостей  стосовно  неї відповідно  до  зазначеного     Закону (додаток 1    до   Порядку   проведення   перевірки,  затвердженого постановою Кабінету  Міністрів України від 16.10.2014  №563, або копія довідки про результати такої перевірки (додаток 5 до того ж Порядку);

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнена особова картка державного службовця;

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік (підтвердження щодо подання декларації з Єдиного державного реєстру декларацій та роздруковану електронну з урахуванням вимог статті 45 Закону України „Про запобігання корупції”);

Особа, яка має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Перелік тестових питань розміщено на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби України.

 

С.Л.Крохмальова головний спеціаліст 
сектора по роботі з персоналом                    


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1958
візитів всього: 585610