Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Всесвітній День Миру
22 вересня 2017 року 15:32

21 вересня за ініціативи Організації Об'єднаних Націй  відзначався Всесвітній День Миру.

Генеральна Асамблея ООН проголосила 21 вересня Днем Миру – днем відмови від насильства. Всі країни світу повинні відмовитись від використання зброї, зробити певні кроки щодо мирного врегулювання існуючих конфліктів. Щорічно 21 вересня проводяться різні заходи в захист миру на нашій Планеті. Розпочинається День миру традиційною церемонією біля Дзвону миру. До керівників держав, всіх людей світу звертається

Генеральний секретар ООН, після чого він бʼє в Дзвін миру, щоб сповістити про початок такої важливої акції.

Цього року тема Дня Миру «Разом за ради Миру: повага, безпека та гідність для всіх», що відображає сутність глобальної ініціативи РАЗОМ, яка наголошує на важливості поваги, безпеки та гідності кожного, хто змушений залишити свою домівку в пошуках кращого життя.

Навчальні заклади міста Рубіжного активно підтримали Всеукраїнську освітню кампанію «Голуб Миру». Були проведені шкільні лінійки, уроки Миру, різноманітні дискусії, а також флешмоб «Голуб Миру». Учні, педагоги, батьки виготовляли білих голубів, дарували їх людям, взявшись за руки створювали «живі ланцюжки», випускали в небо білі кульки – тим самим  висловлюючи свою активну позицію в захист миру на Землі. 
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1696
візитів всього: 592149