Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
У центральній міській бібліотеці пройшов черговий тренінг МОМ «Соціальна згуртованість, мобілізація внутрішньо переміщених осіб. Проектна діяльність та розвиток громади».
14 вересня 2017 року 11:59

Рубіжанська ЦБС приймає участь в проекті Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО (внутрішньо переміщених осіб) та постраждалого від конфлікту населення в Україні», який фінансується Європейським Союзом.

З 11 по 13 вересня 2017 року включно у ЦМБ був проведений тренінг , організований   Міжнародною організацією з міграції (МОМ)  та Громадською  організацією «Поруч». Тренінг проводили  : координатор проекту, представник МОМ Євгенія Юрчук; виконавчий директор ГО « Поруч» ,кандидат економічних наук, доцент Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана Марія Тищенко; експерт ГО «Поруч», кандидат економічних наук, доцент Київського національного економічного  університету Келічавий Арсен.

На тренінгу були присутні:депутат  міської  ради м.Рубіжного  Цимбалюк Юрій Валерійович, члени громадської ради (М. Данильченко, О. Яїцька), внутрішньо переміщені особи, що мешкають у нашому місті, бібліотечні працівники ЦБС та активні члени громади.

Під час тренінгу  демонструвався відео-звіт про роботу МОМ за 2016 рік, проводились інтерактивні  та рольові ігри,практичні заняття,які  сприяли згуртуванню громади для вирішення нагальних проблем та  надали змогу виявити потреби найбільш незахищених її членів.

Присутні оцінювали здатність писати проектні заявки, мотивацію групи до успіху, досвід реалізації проектів і бачення провадження проекту у майбутньому.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1955
візитів всього: 585610