Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Пілотний проект Студія «Бізне$тарт». Рік роботи: перші успіхи та здобутки.
5 вересня 2017 року 16:13

05 вересня у Лисичанському міському центрі зайнятості відбувся комплес заходів, присвячений «Дню підприємця», в рамках якого був проведений Круглий стіл на тему: «Практичні аспекти взаємодії влади та донорських організацій у підтримці та супроводі підприємницької діяльності регіону».

У заході взяли участь представники міжнародних благодійних організацій: Данська Рада у справах біженців, Норвезька Рада у справах біженців, ПРООН, фахівці державних служб міста, підприємці, безробітні клієнти служби зайнятості.

Керівник Луганської обласної служби зайнятості Сергій Болотський зазначив, що економічна ситуація в регіоні склалася так, коли раніш промисловий регіон починає перетворюватися, і реалії теперішнього часу змушують ставити основний акцент на розвитку підприємництва.

Значна частка громадян планує вирішити питання працевлаштування, організувавши власну справу. Це особливо актуально зараз, коли міжнародні донорські організації пропонують свою допомогу в започаткуванні, відновленні або розвитку підприємницької діяльності. Однак, для того, щоб досягти успіху у цій справі, окрім здібностей, можливості та бажання, необхідні певні знання. Ці знання та всебічну допомогу з інформування умов надання грантів, заповнення анкет та складання бізнес-планів співшукачів можна отримати в Студіях підтримки та супроводу клієнтів служби зайнятості, що створюються у центрах зайнятості області. Одним з таких пілотних проекти, що вже рік, як втілений та успішно функціонує, є Студія «Бізне$тарт» у Лисичанському міському центрі зайнятості.

До роботи в Студії залучаються представники міжнародних донорських, волонтерських, громадських організацій, що займаються відновленням нормальної життєдіяльності на постраждалих в результаті військових дій територіях, інтеграцією ВПО і зміцненням соціальної згуртованості. Економічне відновлення здійснюється шляхом підтримки малого і середнього підприємництва, розширенням доступу до фінансових послуг, зокрема в сфері кредитування та мікрокредитування.Зазначені представники надають індивідуальні консультації та беруть участь в інформаційних семінарах, в програмі яких обов'язково розглядаються правові, організаційно-управлінські, бухгалтерські, фінансові питання, питання оподаткування та ін.Також на базі Студії працює психолог-травмотерапевт кризового центру, який надає безкоштовні індивідуальні консультації.За цей період через Лисичанську Студію пройшло понад 600 осіб, 176 осіб отримали консультації, в групових заходах взяло участь понад 400 осіб. Отримали грант і організували власну справу 133 клієнта служби зайнятості. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 1645
візитів всього: 593452