Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Cерпнева конференція педагогічних працівників
30 серпня 2017 року 15:14

 

 

30 серпня 2017 року в актовій залі Рубіжанської спеціалізованої школ № 2 відбулася серпнева конференція педагогічних працівників за темою «Управлінсько-методичні аспекти впровадження в навчальних закладах міста Рубіжного Концепції Нової української школи в умовах реформування освіти». В роботі заходу взяли участь міський голова Хортів Сергій Іванович, заступник міського голови Сидоренкова Любов Робертівна та голова ради ветеранів міста Негребецька Лариса Антонівна, керівники навчальних закладів, педагоги, представники громадськості.

До присутніх звернувся міський голова Хортів Сергій Іванович. Він подякував педагогам за їх сумлінну, нелегку працю, поздоровив присутніх з початком нового навчального року, наголосив на важливості розуміння проблем освітян, визначив основні напрями співробітництва місцевої влади і колективів навчальних закладів, нагородив кращих педагогів грамотами міської ради та виконавчого комітету.

З доповіддю «Інноваційно-освітній простір навчальних закладів міста Рубіжного: реалізація і практичні досягнення» виступила начальник управління освіти Обаполенко Олена Володимирівна.  Вона, зокрема, зазначила, що кожен навчальний рік є певним етапом як у справі розбудови національної освіти, так і у професійній долі кожного вчителя. Сфера освіти перебуває на важливому етапі переходу до більш якісного стану і вимагає не тільки модернізації змісту (оновлені програми, підручники), а й змін форм, методів роботи педагогів,  навчальних закладів та управлінської діяльності керівників. Якщо у наступному навчальному році поєднати усі компоненти: новий зміст освіти, вчителя з сучасними методиками навчання і сучасну інфраструктуру, яка дозволить дітям навчатися в сприятливих умовах, то в такий спосіб можливим стане прийти справді до нової якості української школи.

В виступах педагогів були відзначені значні досягнення в напрямі розвитку освіти міста, але й було окреслено  ряд проблем, над вирішенням яких будуть працювати колективи навчальних закладів в наступному навчальному році.

За підсумками конференції були затверджені рекомендації, в яких  учасники конференції наголосили на визначенні стратегічних пріоритетів розвитку освіти міста в умовах децентралізації, реалізації ціннісних орієнтирів навчання і виховання особистості на засадах європейських вимірів якості освіти, на важливості створення умов для реформування освіти, розбудови Нової української школи у місті.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 10
візитів сьогодні: 1783
візитів всього: 585117