Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
У дитячому таборі НВП «ЗОРЯ» оздоровилося близько тисячі дітей
29 серпня 2017 року 10:00

22 серпня в Дитячому заміському закладі оздоровлення та відпочинку «Зоря», розташованому в заповідних Кремінських лісах, відбулося офіційне закриття оздоровчого сезону. В цьому році було організовано 3 зміни, кожна з яких прийняла 350 осіб. Серед відпочиваючих були діти не тільки співробітників заводу, а й жителів області.

Також повноцінний відпочинок і оздоровлення в таборі стало доступно для дітей з соціально незахищених сімей і для дітей переселенців. Завдяки підтримці благодійного фонду «Кришталеве джерело», засновниками якого є народні депутати України Юлій Іоффе і Юрій Бойко, 200 осіб в цьому році отримали безкоштовні путівки в країну дитинства.

Офіційній частині закриття передував великий дитячий гала-концерт, що пройшов днем раніше. Десятки юних артистів показували свої хореографічні, вокальні та артистичні здібності. А втілити в життя сценарій заходу допомагали дітям досвідчені педагоги.

У фінальний день сезону була організована масштабна програма. Був підготовлений великий концерт вожатих. Після концерту адміністрація установи нагородила кращих працівників і найталановитіших дітей. Нагород було багато. Ними були відзначені педагоги, працівники сфери послуг, юних переможців різноманітних конкурсів та спартакіад.

«Завершився черговий оздоровчий сезон - яскравий, динамічний, по-своєму унікальний, - зазначив директор ДЗЗОВ «Зоря» Олександр Болотін. -У цьому, як і в попередні роки, ми навчили дітей новому, розкрили їх творчий потенціал, зробили їх відпочинок активним. Окрему подяку за всебічну підтримку хочеться висловити керівництву НВП «ЗОРЯ». Адже те, що ми разом робимо - дуже важливо для дітей регіону».

Відзначимо, що в минулому році ДЗЗОВ «Зоря» успішно пройшов атестацію і отримало першу категорію. Крім того, в лютому 2017 року за підсумками огляду-конкурсу Міністерства соціальної політики України дитячий табір «Зоря» визнаний кращим в номінації «Заміський заклад оздоровлення та відпочинку».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 3001
візитів всього: 585906