Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Державне свято нашої країни
25 серпня 2017 року 13:44

День незалежності України - державне свято країни, яке відзначають у  кожному місті нашої Батьківщини.                 

У рамках святкування 26-ї річниці незалежності України  міський Палац культури підготував цілу низку святкових заходів та розваг,  які проводилися протягом святкових днів у Рубіжному.                

Святкові заходи розпочалися урочистим мітингом, присвяченим Дню Державного Прапора України «Прапор свій здіймаймо гордо», що відбувся  на  площі Праці 23 серпня. Секретар міської ради Віктор Соловйов нагородив найкращих працівників міста за сумлінну працю грамотами виконавчого комітету Рубіжанськоі міської ради та побажав усім присутнім миру, добра та злагоди. Окрасою заходу стала танцювальна постановка «Українська родина» у виконанні «зразкового»  ансамблю танцю «Орля»  (кер. Р.Головенко) та пісня «Україна – це я» у виконанні Ольги Вєтрової.              

Протягом святкового дня,  24 серпня, вперше у нашому місті пройшла міська акція «Україна Єдина», у якій взяли участь мешканці нашого міста від найменших до найповажніших рубіжан. Хлопці та дівчата в національних костюмах вітали учасників акції з найбільшим   національним святом країни та від щирого серця  бажали всім  миру, достатку та процвітання, зав’язуючи кожному на згадку жовто-сині стрічки.                

Святкова програма до Дня незалежності України  розпочалася о 17:00 годині на ігровому майданчику біля Палацу культури традиційним конкурсом малюнка на асфальті  «Я малюю Україну», у якому взяли участь наймолодші мешканці нашого міста. У своїх малюнках маленькі рубіжани  з задоволенням висловили свою любов до Батьківщини і, звичайно отримали сувеніри від виконавчого комітету Рубіжанської міської ради. Прикрасою свята стала виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.       

Святкову програму продовжило свято для дітей міста, переміщених осіб та учасників АТО «Ми – діти твої Україно», яке розпочалося о  17:30 біля МКУ «Палац культури».  Протягом 30-ти хвилин найменші мешканці на гості Рубіжного мали змогу перетворитися на справжніх козаків, взяти участь у спортивно-розважальній історичній грі та отримати невеличкі призи.            

Дотримуючись традицій святкування Дня незалежності України у нашому місті, о 18:00 годині на сценічному майданчику біля міського Палацу культури розпочався святковий концерт «Тобі, Україно!», який пишно і яскраво завершив велику святкову програму. В концерті взяли участь самодіяльні колективи та солісти міського «Палацу культури». Бурхливими оплесками та оваціями зустрічали артистів мешканці Рубіжного,  підтверджуючи, що цей святковий день залишив  після себе незабутні враження та гарний настій. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 10
візитів сьогодні: 1242
візитів всього: 585660