Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Святковий захід до Дня Незалежності України «Свою Україну любіть!..»
21 серпня 2017 року 17:07

21 серпня 2017 року, напередодні Дня прапора та Дня Незалежності України, у центральній міській бібліотеці для юнаків та молоді, які перебувають на обліку в Рубіжанському центрі з питань пробації, пройшов святковий захід «Свою Україну любіть!..». На початку заходу традиційно пролунав Гімн України, що додав урочистості святу та завдяки якому присутні відчули важливість і знаменність Дня Незалежності, який наближається.

Ведуча заходу Брігідєр Ірина привітала усіх з наступаючими святами та розповіла про досягнення України за роки незалежності. В ході свята присутні переглянули презентацію, яку підготувала бібліотекар відділу мистецтв ЦМБ Дугіна О.Б. та відео «20 кроків до мрії. Крок 18 - Проголошення незалежності», слухали пісні, присвячені батьківщині та авторські вірші поетів Рубіжанської ГО «Літературне об’єднання «Райдуга» Мірошниченко З.О. і Бутенко О. М.

По закінченні заходу завідуюча ЧЗ ЦМБ Бурова С.О. запропонувала присутнім ознайомитися з літературою, представленою на виставці «Україна: шлях миру та злагоди».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 1798
візитів всього: 585119