Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбулося засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій
18 липня 2017 року 15:37

17.07.2017 під головуванням першого заступника міського голови Якуніна О.В. відбулося засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Комісією були розглянуті такі питання:

1) Про відключення від електропостачання комунального підприємства  “Рубіжанське виробниче управління водопровідно-каналізаційного  господарства”.

2) Про стан виконання  Плану першочергових (невідкладних) запобіжних заходів та робіт на об'єктах і територіях з ризиком виникнення надзвичайних ситуацій м. Рубіжне за перше півріччя 2017 року.

Під час розгляду 1-го питання щодо відключення від електропостачання КП “Рубіжанське ВУ ВКГ” були прийняті рішення: 

- Рубіжанському РЕМ ТОВ «ЛЕО» (Чорний В.В.) забезпечити безперебійне електропостачання об’єктів водопровідно – каналізаційного господарства м. Рубіжне, а також не допускати їх відключення. 

-  Рубіжанському ВП ГУНП в Луганській області (Паращенко С.О.) в разі самостійного, безпідставного відключення об’єктів КП «РВУ ВКГ» від енергоживлення, що може призвести до відключення подачі на м. Рубіжне питної води та порушення технологічного режиму очищення стічних вод, що вплине на виникнення в м. Рубіжне надзвичайної ситуації, вжити заходи до винних осіб на підставі діючого законодавства України.

Під час розгляду 2-го питання про стан виконання  Плану першочергових (невідкладних) запобіжних заходів та робіт на об'єктах і територіях з ризиком виникнення надзвичайних ситуацій м. Рубіжне за перше півріччя 2017 року було заслухано стан виконання зазначеного плану та прийнято рішення про направлення до керівників суб’єктів господарювання вимогу про виконання запланованих заходів у повному обсязі з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій м. Рубіжне.
                                           

Бородіна С.А., начальник відділу МР,ЦЗ та СПО
Рубіжанської міської ради


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1229
візитів всього: 585656