Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Виконавча дирекція Асоціації органів місцевого самоврядування інформує
14 липня 2017 року 13:13

Виконавча дирекція Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області із задоволенням повідомляє, що в соціальній мережі Facebook з’явилася сторінка Асоціації.

На цій сторінці висвітлюється діяльність Асоціації, анонсуються важливі події, пов’язані з діяльністю органів місцевого самоврядування Луганської області, розміщується інформація про інвестиційні та грантові програми, програми МТД, інформація про проходження обласного конкурсу проектів місцевого розвитку тощо.

Крім того в мережі Facebook створено групу Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області де ми спільно з вами матиме можливість обговорення найважливіших та найактуальніших питань місцевого самоврядування Луганської області, спільного вирішення проблемних питань. В групі ви зможете ділитися позитивним досвідом в реформуванні та розвитку місцевого самоврядування, запрошувати колег зі всіх районів області на заходи, які проводяться в ваших громадах,  висвітлювати діяльність органів місцевого самоврядування вашої громади, розміщувати фото та багато чого іншого.

Будемо раді вислухати ваші побажання та критичні зауваження стосовно роботи сторінки та наповнення її інформацією.

Приєднуйтеся та приймайте активну участь у нашому спільному проекті. 

Запрошуємо вас підписатися на сторінку Асоціації за адресою:

https://www.facebook.com/AOMSLO/

та долучитися до групи Асоціації за адресою:

https://www.facebook.com/groups/147234602507346/ source_id=1960330240846625


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 9
переглядів: 7
візитів сьогодні: 7122
візитів всього: 602850