Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ТОВ «Новомосковський посуд» запрошує працівників
6 липня 2017 року 14:47

 

3 липня в Лисичанському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за допомогою скап-зв’язку на замовлення ТОВ «Новомосковський посуд» (місто Новомосковськ Дніпропетровської області). Всього в заході взяли участь 22 шукача роботи.

Підприємство звернулось до центру зайнятості за допомогою в укомплектуванні кадрів – 39 вакансій, серед яких – емалювальник, завальцовщик, випалювач емалі, налагоджувальник холодно-штампувального обладнання, слюсар механосбірних  робіт, слюсар-ремонтник, пресувальник виробів із пластмасу, вантажник та інші.
    Під час організованої скап-конференції фахівець з навчання та розвитку персоналу ТОВ «Новомосковський посуд» Інна Яцевич розповіла про потребу підприємства в кадрах, в тому числі про можливість отримання професії на підприємстві, умови та оплату праці, окремо зупинилась на додатковому соціальному пакеті, що безумовно зацікавить іногородніх працівників: щомісячна компенсація витрат на проживання в розмірі 2000 грн. для одиноких працівників або 3000 грн. на двох працюючих членів сім’ї), оплата проїзду, організація комплексних обідів та подальше п’ятдесятивідсоткове відшкодування витрат на харчування, а також на додатковому соціальному пакеті, що надається профспілковою організацією підприємства.
    Вже під час проведення міні-ярмарку 3 особи (в тому числі сімейна пара) виявили бажання працевлаштуватись на підприємстві. Співпраця з ТОВ «Новомосковський посуд» з питань підбору кадрів продовжується. 


Для уточнюючої інформації звертатися до Лисичанського міського центру зайнятості:
відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи (06451) 7-07-15.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 6
візитів сьогодні: 16079
візитів всього: 606847