Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбувся урочистий захід до Дня Конституції України.
29 червня 2017 року 08:39

 

27 червня 2017 року в літературній світлиці Центральної міської бібліотеки відбувся урочистий захід до Дня Конституції України.

Основний Закон став правовим дороговказом розвитку держави та суспільства, поєднав у собі багатовікові конституційні традиції українського народу і кращій міжнародний досвід.

Свято розпочалося Державним Гімном України. Ведуча – завідуюча абонементом бібліотечним філіалом №2 Бондар С.П. надала слово секретарю Рубіжанської міської ради Соловйову В.І., який привітав усіх зі святом та надав оцінку стану конституційного процесу в Україні.

На заході був присутній член молодіжної громадської організації «Колос» Микола Яіцький.

У фойє бібліотеки гостям був презентований стенд «Конституція України – гарант правової держави», який містить інформацію про адміністративний устрій України, а в літературній світлиці підготовлений відкритий перегляд літератури «Конституція України і сучасний світ».

Під час свята гостям було запропоновано відео «До Дня Конституції України», в якому розповідається про історію створення Конституції України.

У виконанні вокалісток ансамблю «Камертон» Рубіжанського Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом (керівник Колесніков В.М.) Белікової Е. та Гате Мони пролунали українські пісні; поети Рубіжанської громадської організації «Літературне об’єднання «Райдуга» Бутенко О., Мірошниченко З. прочитали свої вірші.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 8
візитів сьогодні: 2227
візитів всього: 581709