Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Обговорення  питань з соціального захисту  учасників АТО.
23 червня 2017 року 16:10

 

22.06.2017 під головуванням заступника міського голови Сидоренкової Л.Р. проведено обговорення  з актуальних питань соціального захисту учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО.

В роботі взяли участь: начальник управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради Прокопенко М.Ф., заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради Юсібова Ю.М. та представники громадської організації учасників АТО міста Рубіжне.

Станом на 20.06.2017 в управлінні праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради на обліку перебуває 411 учасників бойових дій з числа учасників антитерористичної операції, у тому числі 1- інвалід війни, 1 – член сім’ї загиблого учасника АТО.

Управлінням праці та соціального захисту населення проводиться робота по заповненню анкет та соціальних паспортів для визначення потреб в отриманні учасниками АТО та членами сімей загиблих учасників АТО соціальних пільг та гарантій. В процесі заповнення соціальних паспортів та анкет спеціалістами управління  надаються консультації щодо отримання пільг, субсидій, оздоровлення військовослужбовців та членів їх сімей.

Медичне обслуговування учасників АТО проводиться у відповідності до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 № 3551-XII та Указу Президента України від 18.03.2015 № 150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції».

Учасники АТО отримують медичну допомогу в лікувально профілактичних закладах:
- КУОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Рубіжанської міської ради;
- КУ Рубіжанська центральна міська лікарня.

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО здійснюється за нормами Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженим постановою КМУ від 31.03.2015 № 200. 

Постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 110 надано можливість учаснику АТО самостійно обирати санаторій для оздоровлення. 
Гранична вартість путівки у 2017 році для учасників бойових дій з числа постраждалих учасників антитерористичної операції становить – 6 300 грн з ПДВ, для інвалідів війни з числа постраждалих учасників антитерористичної операції –  5 250 грн без ПДВ, для громадян, що супроводжують інвалідів війни І групи (за винятком інвалідів з наслідками травм хребта та спинного мозку) без лікування – 4 691 грн з ПДВ та для інвалідів з наслідками травм хребта та спинного мозку з числа постраждалих учасників антитерористичної операції – 18 217 грн без ПДВ.

Представникам громадської організації учасників АТО передано перелік санаторіїв, які надали згоду та гарантують оздоровлення, для ознайомлення та здійснення вибору. 

Діти учасників бойових дій  отримали путівки на оздоровлення за бюджетні кошти у закладі оздоровлення  «Зоря» та «Молода гвардія».
Учасники бойових дій надали свої пропозиції про співпрацю.   
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2200
візитів всього: 581712