Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
НВП «ЗОРЯ» ПОКРАЩИЛО МІСЬКИЙ ПЛЯЖ
21 червня 2017 року 10:52

16 червня відбулося урочисте відкриття рекреаційної зони відпочинку на березі озера Пісочне м.Рубіжне. Всі роботи з благоустрою були проведені за рахунок коштів науково-виробничого підприємства «Зоря» і благодійного фонду "Кришталеве джерело".

На урочистому відкритті міської зони відпочинку були присутні народні депутати Юрій Бойко, Юлій Іоффе, Сергій Дунаєв, міський голова Сергій Хортів, депутат рубіжанської міськради, генеральний директор НВП «Зоря» Олександр Чернецов.

«Наше підприємство дбає про те, щоб працівники заводу, їхні родини, а також жителі мікрорайону відчували себе комфортно і пишалися своїм містом і підприємством. Ми сподіваємося, що новий, обладнаний пляж, стане їх улюбленим місцем відпочинку», - зазначив у своєму виступі керівник НВП «Зоря» Олександр Чернецов. Він також підкреслив, що підприємство планує і далі реалізовувати подібні проекти.

В цей день на міському пляжі пройшли показові виступи асоціації силових видів спорту «Богатирі», турніри з пляжного волейболу та футболу. Для дітей була організована театралізована програма і аквагрим. Увечері на всіх чекала пінна вечірка і дискотека.

Відзначимо, що фахівцями і працівниками НВП «Зоря» проведена комплексна робота з підготовки місця відпочинку: була очищена акваторія пляжу, встановлені альтанки, облаштовані спортивні та дитячі майданчики, душові кабіни, рятувальний пункт, проведена питна вода. На території пляжу висаджені декоративні дерева і чагарники, розбиті клумби, застелений рулонний газон, завезено 6 тисяч тонн піску.

Крім того, підприємство подбало про комфортний проїзд до рекреаційної зони - були проведені роботи з відсипання під'їзної дороги.

Нагадаємо, що в цьому році НВП «Зоря» відзначає свій 100-річний ювілей, і благоустрій міського пляжу - подарунок жителям міста і регіону в рамках святкування сторіччя.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 9
візитів сьогодні: 2239
візитів всього: 581708